درباره اینجا

سلام به همه علاقه مندان به موضوع تحلیل و طراحی کسب و کار

امیر یزدانی هستم. عموما در هیبت تحلیل گر کسب و کار و سیستم، معمار سازمان، مدیر پروژه های تحول و بهبود فرایندها  ایفای نقش کرده ام. فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. اعتقاد دارم پژوهش های مستقل و مبتنی بر نیاز بیشتر به توسعه و رشد فردی کمک می کند و به همین دلیل عطای تحصیلات آکادمیک بیشتر را به لقایش بخشیده ام.

کارم شنیدن و گفت و گفتگو با سازمانها در مورد مشکلات و نیازمندیهایشان، و ارائه راه حلهای عموما مبتنی بر فناوری اطلاعات (نه همیشه) برای پاسخ به آنها است. اعتقاد دارم در حوزه کاری خودم، انسانها همه چیز هستند و موفقیت پروژه های این حوزه وابستگی شدیدی به همراهی و همدلی سازمانی دارد، از همین رو مباحث حوزه روانشناسی و رفتار سازمانی برایم جذاب است.

علاقه مند به انجام کارهای جدید هستم و عموما در قالب پروژه کار کرده ام  و از کارهای روتین و تکراری گریزانم. تلاش می کنم که با ابزار خلاقیت مسائل را حل کنم. در انجام کارهایم به حمایت و همکاری دیگران نیاز دارم.

اینجا را محلی کرده ام برای گفتن تجربه ها، دانش ها، حتی دلنوشته هایی که به حوزه تحلیل ربط دارد، به این امید که برای دوست داران حوزه تحلیل کسب و کار محلی دنج باشد برای کمی نشستن و خواندن و چیز یادگرفتن و یاد دادن در این راه به کمک همه شما نیاز دارم. به تشویق های تان، به پیشنهادات تان، به بیان تجارب و دانش تان و هر تان دیگری که دوست دارید…

 

امیر یزدانی

 

از طریق ایمیل زیر می توانید با من در تماس باشید :

amir.yazdani@gmail.com